Створення сайтів Київ

+38 063 924 55 56
+38 050 836 00 34
+38 096 768 83 98
logo
рус | укр
googleplus
©  2017  WebSfera.com.ua

Створення сайту під ключ

Послуги по створенню сайтів, починаючи від розробки дизайну сайту, закінчуючи розміщенням сайту в мережі інтернету, оптимізації (SEO), технічної підтримки і пошукового просування сайту. Пропоную створення сайтів від найпростіших до складних — ексклюзивних.
При створенні сайтів використовую найпопулярніші системи управління сайтами (CMS): WordPress, Joomla, MODX, OpenCart.
WordPress — добре підійде для блогів, новинних порталів і т.п. Відрізняється простим інтерфейсом, що значно полегшує роботу адміністратора веб-ресурсу.
Joomla — гнучка CMS для будь-яких сайтів: каталогів, соц.сетей, корпоративний сайтів, де важлива взаємодія з аудиторією, популярна серед державних структур.
MODX — для будь-яких сайтів, як простий блог, так і багатосторінковий інтернет-магазин. Відрізняється гнучкістю і зручністю адміністрування.
OpenCart — орієнтована на створення інтернет - магазинів, адаптованість до SEO, підтримка різних типів платежів (чеки, банківські карти) і платіжних систем.
PrestaShop — професійне програмне забезпечення для створення інтернет-магазину, зручна панель адміністратора, безкоштовна підтримка, підключення платіжних систем

Розробка сайтів

Розробка сайтів

Підтримка сайтів

Підтримка сайтів

Просування сайтів

Просування сайтів

Контекстна реклама

Контекстна реклама

Интернет магазин

Інтернет-магазин
"під ключ"