Створення сайтів ціни

+38 063 924 55 56
+38 050 836 00 34
+38 096 768 83 98
logo
рус | укр
googleplus
©  2017  WebSfera.com.ua

Вартість створення сайту

Вартість розробки і створення сайту залежить від складності проекту і кількості виконуваних технічних та інших робіт, пов'язаних з оптимізацією (SEO) і наповнення матеріалами сайту. Іншими словами "час - гроші", чим більше йде часу на створення сайту - тим вище його вартість. Сайти діляться на два основних типи по використовуваних технологіях:
Статичні сайти — добре підходять для надання користувачам інформації, яка не повинна, принаймні, часто і суттєво змінюватися. До них відносяться: сайт-візитка, Лендінзі, персональні проекти і т. П. На створення подібних ресурсів, як правило, йде мінімум часу., Що впливає на кінцеву вартість сайту.
Динамічні сайти — надають користувачам інтерактивність, вводять і виводять, як свою власну інформацію, так і своїх партнерів (інформаційні, ігрові, новинні портали, інтернет-магазини і т. П.), Здійснюють спілкування з іншими користувачами (як, наприклад, в гостьових книгах, форумах і т. п.) і багато інших функціональні можливості. Динамічні сайти вимагають підтримку додаткових технологій, адміністрування здійснюється за допомогою систем управління контентом (CMS).

 

Створення сайтів – ціни:

 

Landing page (Цільова сторінка) - веб-сторінка або лише однієї сторінки промо сайт, який націлений на продаж ваших товарів і послуг, збір контактних даних цільової аудиторії, зазвичай містить інформацію, яка використовується для посилення ефективності реклами.
Вартість створення Лендінга — від 2 000 грн.

 

Сайт візитка — це візитна картка Вашої компанії в інтернеті, з наданням основної інформації про товари і послуги, контактних даних та короткої інформації про направлення і діяльності організації.
Вартість створення сайту візитки — від 3 000 грн.

 

Сайт-портфоліо — невелика презентація окремої людини або колективу в певній галузі, покликаного відобразити весь досвід фахівця (дизайнера, фотографа, художника, веб-майстри і т. П.) І показати його майстерність.
Вартість створення сайту портфоліо — від 3 000 грн.

 

Інтернет магазин — сайт презентує асортимент Ваших товарів в мережі інтернету, з подальшим продажем в зручний для покупця спосіб.
Вартість створення інтернет магазину — від 3 500 грн.

 

Промо-сайт — це сайт створений спеціально для просування в інтернеті конкретного вигляді товару, товарної групи, послуги або події, що містить ісчерповающую інформацію.
Вартість створення промо-сайту — від 4 000 грн.

 

Корпоративний сайт — оптимальне рішення для компаній, організацій, яким необхідно організувати результативну взаємодію з партнерами і клієнтами, оптимізувати роботу персоналу.
Вартість створення корпоративного сайту — від 5 000 грн.

 

Багатофункціональні сайти — багатотематичних сайти-портали, що містять масу найрізноманітнішої інформації і функцій: онлайн-сервіси, соціальні мережі, каталоги, портали, дошки оголошень, сайти знайомств і т.п.
Вартість створення багатофункціональних сайтів — від 16 000 грн.

 

За додаткову плату можна додати на сайт наступні функції:
Індивідуальний дизайн
от 3000 грн
Адаптивний дизайн
от 2000 грн
Мобільна версія сайту
от 2000 грн
Анімація компонентів
от  200 грн
Флеш - анімація
от 1500 грн
Д>одаткові мови
от 1000 грн
Доп. компоненти для сайту
от  200 грн
У вартість створення сайту входить первинна оптимізація, SEO (докладніше на сторінці Просування сайтів), перший місяць безкоштовна технічна підтримка (аналіз роботи сайту, виправлення тих. помилок і т. п.), Рекомендації та короткий навчання по роботі з сайтом.
Матеріали для сайту (тексти, фото, відео, ілюстрації, і т. п.) предостовляє замовник, якщо немає - за додаткову плату здійснюємо пошук, підбір, виготовлення матеріалів для сайту. Написання унікальних текстів для сайту оплачуються додатково (60 грн. / тис. зн)

Landing page
від 2 000 грн

Сайт візитка
від 3 000 грн

Сайт-портфоліо
від 3 000 грн

Інтернет магазин
від 3 500 грн

Промо - сайт
від 4 000 грн

Корпоративний сайт
від 5 000 грн

Банери для сайту
від 300 грн