Створення сайтів Київ

+38 063 924 55 56
+38 050 836 00 34
+38 096 768 83 98
logo
рус | укр
googleplus
©  2017  WebSfera.com.ua

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт — це оптимальне рішення для компаній, організацій, яким необхідно організувати результативну взаємодію з партнерами і клієнтами, оптимізувати роботу персоналу. Функції управління (створення, зміни контенту, матеріалу і т. П.) Здійснюється системою управління сайтом (CMS), що дозволяє менеджеру або секретарю компанії додавати або змінювати новини, інформаційні статті, довідкову та іншу інформацію на сайті.
Корпоративні сайти діляться на два основних типи:
— Корпоративний інформаційний веб сайт — служить для автоматизації внутрішнього документообігу, обліку всіляких показників компанії, управління персоналом, може бути оснащений функціями обміну інформацією між підрозділами, філіями компанії.
— Корпоративний іміджевий веб сайт — добре підійде для забезпечення іміджевого присутності в інтернеті. Служить для надання докладної інформації про компанії, історії торгової марки, відомостей про які надають послуги або поставляються товари.
Корпоративний сайт повинен відповідати фірмовому стилю компанії, тому в основному використовується індивідуальний, оригінальний дизайн, а також:
— Розділ новин компанії;
— Кошти публікації інформації про рекламні і торгових акціях, прайс-листи;
— Каталог товару;
— Інформаційні блоки;
— Інформацію для преси та інші відомості;
— Форми зворотного зв'язку і т.п.
Корпоративний сайт позитивно впливає на репутацію та імідж компанії.

Вартість створення корпоративного сайту — від 5 000 грн.
Адаптивний дизайн
от 2000 грн
Мобільна версія сайту
от 2000 грн
Анімація компонентів
от  200 грн
Флеш-анімація
от 1500 грн
Додаткові мови
от 1000 грн
Доп. компоненти для сайту
от  200 грн
У вартість створення сайту входить первинна оптимізація (SEO), перший місяць безкоштовна технічна підтримка (аналіз роботи сайту, виправлення тих. Помилок і т. п.), навчання по сайту. Матеріали для сайту (тексти, фото, відео, ілюстрації, і т. п.) предостовляє замовник, якщо немає - за додаткову плату здійснюємо пошук, підбір, виготовлення матеріалів для сайту. Написання унікальних текстів для сайту оплачуються додатково (60 грн. / тис. зн).

Терміни розробки корпоративного сайту від 20 днів.

Landing page
від 2 000 грн

Сайт візитка
від 3 000 грн

Сайт-портфоліо
від 3 000 грн

Інтернет магазин
від 3 500 грн

Промо - сайт
від 4 000 грн

Корпоративний сайт
від 5 000 грн

Банери для сайту
від 300 грн