Створення інтернет магазину

+38 063 924 55 56
+38 050 836 00 34
+38 096 768 83 98
logo
рус | укр
googleplus
©  2017  WebSfera.com.ua

Розробка і створення інтернет магазину

Розробка і створення інтернет магазину недорого "під ключ", як на основі шаблону, так з індивідуальним дизайном. Для створення інтернет магазину використовую такі популярні платформи як: OpenCart і PrestaShop, а також системи управління сайтом - WordPress, Joomla і MODx. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Інтернет магазин — сайт презентує асортимент Наших товарів в мережі інтернету, з подальшим продажем в зручний для покупця спосіб.
Створення інтернет магазину на платформі OpenCart і PrestaShop — гарне рішення для швидкого старту. У короткі терміни і за невисокою ціною, ви отримуєте повнофункціональний інтернет магазин "під ключ" з адаптивним веб-дизайном, що забезпечує коректне відображення сайту на різних пристроях (комп'ютерах, ноотбуках, планшетах, смартфонах і т. П.).
OpenCart і PrestaShop — багатофункціональні і легкі у використанні системи (CMS), орієнтовані на створення інтернет-магазинів, зручною панеллю адміністратора з доброзичливим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом:
— Каталог товарів, багаторівневе дерево категорій, корзина товарів, супутні товари, новинка, популярно, акції, розпродаж;
— Фільтрація, сортування товарів по імені, ціною, кольором та ін. Опцій;
— Сторінка товару: назва, код, артикул, наявність, ціна, податки, властивості товару, рейтинг, характеристики, опис, коментарі покупців, рекомендовані товари;
— Форма зворотного зв'язку, пошук по сайту;
— Управління замовленнями, покупцями, користувачами;
— Багатомовність і мультивалютність;
— Модулі доставки і оплати з підтримкою різних типів платежів (чеки, банківські картки, платіжні системи);
— Експорт-імпорт товарів.

 

Вартість створення інтернет магазину - від 3000 грн.

 

У вартість входить - установка, настройка, первинна оптимізація сайту, SEO (докладніше на сторінці Просування сайтів), короткий навчання роботи з адмінкой, відео-курс, рекомендації, перший місяць безкоштовна технічна підтримка (аналіз роботи сайту, виправлення тих. Помилок і т. п.)
За додаткову плату можна розширити функціонал інтернет магазину:
— Додаткові модулі і компоненти - від 200 грн;
— Блок новин, блог - від 1000 грн;
— Індивідуальний дизайн - від 3000 грн.

 

Терміни створення інтернет магазину від 7 днів.

 

Подивитися демо-версії інтернет магазинів можна на сторінці ПОРТФОЛИО
Так само можливе створення інтернет магазину на базі таких популярних движків, як Wordpress (компонент - WooCommerce), Joomla (VirtueMart) і MODx (Shopkeeper). Доцільно використовувати, якщо необхідно розробити інтернет магазин з індивідуальним дизайном, структурою, функціоналом, що збільшує термін розробки і вартість сайту.


Landing page
від 2 000 грн

Сайт візитка
від 3 000 грн

Сайт-портфоліо
від 3 000 грн

Інтернет магазин
від 3 500 грн

Промо - сайт
від 4 000 грн

Корпоративний сайт
від 5 000 грн

Банери для сайту
від 300 грн